AA1206FR-07619RL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
619 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA1206FR-07619RL
DigiKeys varenummer
AA1206FR-07619RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA1206FR-07619RL
Beskrivelse
RES SMD 619 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA1206FR-07619RL Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)