AA1206FR-0718KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
18 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA1206FR-0718KL
DigiKeys varenummer
AA1206FR-0718KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA1206FR-0718KL
Beskrivelse
RES SMD 18K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA1206FR-0718KL Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)