AA0805FR-071R24L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 415
Datablad
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
1.24 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA0805FR-071R24L
DigiKeys varenummer
AA0805FR-071R24L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA0805FR-071R24L
Beskrivelse
RES SMD 1.24 OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AA0805FR-071R24L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)