AA0603FR-078R66L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 9.490
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
8.66 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA0603FR-078R66L
DigiKeys varenummer
AA0603FR-078R66L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA0603FR-078R66L
Beskrivelse
RES SMD 8.66 OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AA0603FR-078R66L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)