AA0603FR-073K09L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.09 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA0603FR-073K09L
DigiKeys varenummer
AA0603FR-073K09L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA0603FR-073K09L
Beskrivelse
RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA0603FR-073K09L Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)