AA0603FR-0711K3L
DigiKeys varenummer
13-AA0603FR-0711K3LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-AA0603FR-0711K3LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-AA0603FR-0711K3LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AA0603FR-0711K3L
Beskrivelse
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
11.3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
AA0603FR-0711K3L Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)