AA0402JR-071M3L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1.3 MOhms ±5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA0402JR-071M3L
DigiKeys varenummer
AA0402JR-071M3L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA0402JR-071M3L
Beskrivelse
RES SMD 1.3M OHM 5% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
AA0402JR-071M3L Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)