AA0402FR-072R32L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
2.32 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AA0402FR-072R32L
DigiKeys varenummer
AA0402FR-072R32L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AA0402FR-072R32L
Beskrivelse
RES SMD 2.32 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AA0402FR-072R32L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)