911KH10-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
910 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
911KH10-TB
DigiKeys varenummer
13-911KH10-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
911KH10-TB
Beskrivelse
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.001 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
93J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
110 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
550 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
745 V
Varistor-spænding (min.)
819 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
910 V