911KD10J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
910 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
911KD10J-TR
DigiKeys varenummer
13-911KD10J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
911KD10J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.001 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
130J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
110 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
550 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
745 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
819 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
910 V