821KH14J-OP10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
820 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
821KH14J-OP10
DigiKeys varenummer
13-821KH14J-OP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
821KH14J-OP10
Beskrivelse
VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
902 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
235J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
240 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
510 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
670 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
738 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
820 V