821KH07J-O
DigiKeys varenummer
13-821KH07J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
821KH07J-O
Beskrivelse
VARISTOR 820V 1.75KA DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
902 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
73J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
60 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
510 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
670 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
738 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
820 V