820KH14J-P10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
82 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
820KH14J-P10
DigiKeys varenummer
13-820KH14J-P10-ND
Producenter
Producentens varenummer
820KH14J-P10
Beskrivelse
VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
90 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
27J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
50 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
65 V
Varistor-spænding (min.)
74 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
82 V