820KD20-OP7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 250
På lager: 0
82 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
820KD20-OP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-820KD20-OP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
820KD20-OP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 82V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
90 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
45J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
4900 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
50 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
65 V
Varistor-spænding (min.)
74 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
82 V