820KD10J-O kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 45
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
På lager: 0
82 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
820KD10J-O
DigiKeys varenummer
13-820KD10J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
820KD10J-O
Beskrivelse
VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
90 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
17J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1200 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
50 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
65 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
74 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
82 V