781KH20-OP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
780 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
781KH20-OP7.5
DigiKeys varenummer
13-781KH20-OP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
781KH20-OP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 780V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
858 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
265J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
510 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
485 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
640 V
Varistor-spænding (min.)
702 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
780 V