781KD20J-FP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Eaton - Electronics Division
På lager: 33
Datablad
780 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
781KD20J-FP7.5
DigiKeys varenummer
13-781KD20J-FP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
781KD20J-FP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 780V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
858 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
440J
Kapacitans @ frekvens
510 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
485 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
640 V
Varistor-spænding (min.)
702 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
780 V