781KD14J-OP10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
Datablad
780 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
781KD14J-OP10
DigiKeys varenummer
13-781KD14J-OP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
781KD14J-OP10
Beskrivelse
VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
858 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
220J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
260 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
485 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
640 V
Varistor-spænding (min.)
702 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
780 V