781KD10J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
780 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
781KD10J-OTB
DigiKeys varenummer
13-781KD10J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
781KD10J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
858 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
105J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
125 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
485 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
640 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
702 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
780 V