681KH14J-P10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
680 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
681KH14J-P10
DigiKeys varenummer
13-681KH14J-P10-ND
Producenter
Producentens varenummer
681KH14J-P10
Beskrivelse
VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
748 V
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
290 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Varistor-spænding (min.)
612 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
680 V