681KD14J-P10TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 21
På lager: 0
680 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
681KD14J-P10TR
DigiKeys varenummer
13-681KD14J-P10TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
681KD14J-P10TR
Beskrivelse
VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
748 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
200J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
290 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Varistor-spænding (min.)
612 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
680 V