681KD10-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
680 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
681KD10-OTR
DigiKeys varenummer
13-681KD10-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
681KD10-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
748 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
75J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
150 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Varistor-spænding (min.)
612 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
680 V