680KH20J-OP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-680KH20J-OP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
680KH20J-OP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
75 V
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
5800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
40 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
56 V
Varistor-spænding (min.)
61 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
68 V