680KD20J-FP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
68 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
680KD20J-FP7.5
DigiKeys varenummer
13-680KD20J-FP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
680KD20J-FP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
75 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
5800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
40 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
56 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
61 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
68 V