680KD14J-OP10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
68 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
680KD14J-OP10
DigiKeys varenummer
13-680KD14J-OP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
680KD14J-OP10
Beskrivelse
VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
75 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
24J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2900 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
40 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
56 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
61 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
68 V