621KH20J-OP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
620 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
621KH20J-OP7.5
DigiKeys varenummer
13-621KH20J-OP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
621KH20J-OP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
682 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
390J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
650 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
385 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
505 V
Varistor-spænding (min.)
558 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
620 V