621KH07-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Eaton - Electronics Division
Datablad
Eaton - Electronics Division
Datablad
620 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
621KH07-OTR
DigiKeys varenummer
13-621KH07-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
621KH07-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
682 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
38J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
80 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
385 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
505 V
Varistor-spænding (min.)
558 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
620 V