621KH05-O
DigiKeys varenummer
13-621KH05-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
621KH05-O
Beskrivelse
VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
620 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
682 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
25J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
40 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
385 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
505 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
558 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
620 V