621KD05J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
620 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
621KD05J-TR
DigiKeys varenummer
13-621KD05J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
621KD05J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
682 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
25J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
40 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
385 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
505 V
Varistor-spænding (min.)
558 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
620 V