561KH10J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
560 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
561KH10J-TB
DigiKeys varenummer
13-561KH10J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
561KH10J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
92J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
180 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V