561KD20J-P7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 190
På lager: 0
560 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
561KD20J-P7.5TB
DigiKeys varenummer
13-561KD20J-P7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
561KD20J-P7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
380J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
710 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V