560KH14J-TR
DigiKeys varenummer
13-560KH14J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
560KH14J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
62 V
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
20J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
3600 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Varistor-spænding (min.)
50 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V