560KD05J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
56 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
560KD05J-TB
DigiKeys varenummer
13-560KD05J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
560KD05J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 56V 250A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
62 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,8J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
50 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V