511KH20-P7.5TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
510 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511KH20-P7.5TR
DigiKeys varenummer
13-511KH20-P7.5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
511KH20-P7.5TR
Beskrivelse
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
561 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
210J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
780 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
320 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
415 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
459 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
510 V