5.0SMDJ48A/TR13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ48A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-5.0SMDJ48A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-5.0SMDJ48A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ48A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77,4V Klemme 64,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
64,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
48V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
53,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77,4V