5.0SMDJ43A/TR13 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
69,4V Klemme 72,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
5.0SMDJ43A/TR13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ43A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-5.0SMDJ43A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-5.0SMDJ43A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ43A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
72,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V