5.0SMDJ24A-AT/13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ24A-AT/13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-5.0SMDJ24A-AT/13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-5.0SMDJ24A-AT/13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ24A-AT/13
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 129A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
129A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V