5.0SMDJ190A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
308V Klemme 16,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
5.0SMDJ190A/TR13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ190A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ190A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 190VWM 308VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
190V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
211V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
308V