5.0SMDJ14A-AT/13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
23,2V Klemme 216A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
5.0SMDJ14A-AT/13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ14A-AT/13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ14A-AT/13
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
216A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
14V
Spænding - Nedbrud (min.)
15,6V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
23,2V