471KH14J-P10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
470 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
471KH14J-P10
DigiKeys varenummer
13-471KH14J-P10-ND
Producenter
Producentens varenummer
471KH14J-P10
Beskrivelse
VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
175J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
430 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V