471KD07J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
470 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
471KD07J-TB
DigiKeys varenummer
13-471KD07J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
471KD07J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
42J
Kapacitans @ frekvens
105 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V