471KD05-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 174
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
På lager: 0
470 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
471KD05-OTB
DigiKeys varenummer
13-471KD05-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
471KD05-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
517 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
15J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
55 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V