470KH14J-FP10
DigiKeys varenummer
13-470KH14J-FP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
470KH14J-FP10
Beskrivelse
VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
17J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
4300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V