470KH10-OTB
DigiKeys varenummer
13-470KH10-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
470KH10-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
5,5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V