470KH05J-TB
DigiKeys varenummer
13-470KH05J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
470KH05J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
530 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V