470KD20J-OP7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 500
På lager: 0
47 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
470KD20J-OP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-470KD20J-OP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
470KD20J-OP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 47V 3KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
34J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
7400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V