470KD14J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 1.985
På lager: 0
47 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
470KD14J-TB
DigiKeys varenummer
13-470KD14J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
470KD14J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
17J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
4300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V