470KD10J-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 175
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
På lager: 0
47 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
470KD10J-TR
DigiKeys varenummer
13-470KD10J-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
470KD10J-TR
Beskrivelse
VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
52 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
11J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
42 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V