431KH20-FP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
430 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
431KH20-FP7.5
DigiKeys varenummer
13-431KH20-FP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
431KH20-FP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
190J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
930 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V