431KD14-TR
DigiKeys varenummer
13-431KD14-TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-431KD14-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
431KD14-TR
Beskrivelse
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
431KD14-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
115J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
460 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V